تا زمان معرفی دو گوشی آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس اپل فاصله‌ی زیادی نداریم و بعد از انتشار قاب پشت آیفون 6 اس پلاس این بار نوبت فاش شدن تصویر پنل جلوی آیفون 6 اس رسیده است که توسط وب‌سایت فرانسوی Nowhereelse منتشر شده است. با ما همراه باشید.

 آنچه از تصاویر فاش شده بر می‌آید این است که ظاهر آیفون 6 اس با آیفون 6 تفاوت ندارد و این موضوع درباره‌ی آیفون 3 جی‌اس، آیفون 4 اس و آیفون 5 اس نسبت به نسل قبلی آنها صادق بوده است. گفته می‌شود تولید پنل‌های جلوی آیفون 6 اس رو به اتمام است و گمانه‌زنی‌های درباره‌ی ادامه‌ی فرایند تولید دیگر قطعات همچنان ادامه دارد. این وضعیت درباره‌ی قطعات تشکیل‌دهنده‌ی آیفون 6 اس پلاس نیز وجود دارد.

iPhone 6s front panel production is reportedly in full swing 2

آیفون 6 اس اپل نیز مانند نسخه‌ی مشابه سال گذشته به یک نمایشگر 4.7 اینچی با رزولوشن 750 در 1334 پیکسل مجهز شده و انتظار می‌رود آیفون 6 اس پلاس نیز از یک نمایشگر 5.5 اینچی Full HD بهره ببرد. با این وجود گفته می‌شود هر دو مدل با بهینه‌سازی صورت گرفته از پردازنده‌ی پرسرعت A9 اپل، 2 گیگابایت رم و سنسور دوربین 12 مگاپیکسلی با قابلیت فیلمبرداری 4K استفاده خواهند کرد.

iPhone 6s front panel production is reportedly in full swing 1

قرار است اپل از آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس در شهریور ماه رونمایی کند و از همان ماه فروش آنها در فروشگاه‌های منتخب آغاز می‌شود.