۹۵ مطلب در مهر ۱۳۹۳ ثبت شده است

photo math، کابوس معلم‌های ریاضی!

زوم‌اَپ: اپلیکیشن PhotoMath

photomath یک اپلیکیشن جذاب و کاربردی برای دانشجویان و دانش‌آموزان از شرکت MicroBlink است. کافی است دوربین تلفن ویندوزفون یا آیفون خود را به سمت معادله ریاضی یا برگه امتحان ریاضی یا معادلات خود بگیرید تا پاسخ را به صورت آنی روی تصویر مشاهده کنید. قابلیتی که کار آموزگاران را برای گرفتن امتحان سخت‌تر می‌کند!

۰ نظر
آرتین زبانی

بنچمارک آیپد ایر 2 حکایت از وجود پردازنده‌ی 3 هسته‌ای و 2 گیگابایت حافظه رم در این تبلت دارد

بنچمارک آیپد ایر

اپل طبق سنت همیشگی خود در اولین روزهای پاییز پرده از نسل جدید آیپد خود برداشت. این کمپانی امسال آیپد ایر ۲ و آیپد مینی ۳ را به بازار عرضه خواهد کرد. پیش‌بینی‌ها پیش از معرفی این تبلت نشان از این داشت . اپل در ایپد ایر 2پردازنده ای با عنوانA8xرا

به کار خواهد گرفت. گرفت و معرفی این تبلت مهر تاییدی بر این گمانه‌زنی‌ها بود. با ما همراه باشید تا نگاهی به بنچمارک این تبلت نوپا داشته باشیم که حقایق جدیدی از آیپد ایر ۲ را نمایان می‌کند.

۰ نظر
آرتین زبانی

تکنودایری: تأملی مختصر بر قدرت بازی‌های آنلاین

تأملی مختصر بر بازی‌های آنلاین

TechnoDiary  برگرفته از دو لغت Technology و Diary به معنای دفتر وقایع روزانه است. قصد داریم تا گاهی اوقات از طریق TechnoDiary اتفاقات روزمره و به خصوص مرتبط با فناوری خود را با شما عزیزان در میان بگذاریم. اینجا جایی است که می‌توانیم فارغ از قواعد نوشتاری راحت با هم صحبت کنیم. لطفا با برگ دیگری از دفتر وقایع روزانه همراه باشید.

۰ نظر
آرتین زبانی

با پریسا تبریز «شاهزاده امنیت» گوگل بیشتر آشنا شویم

پریسا تبریز یکی از مهم‌ترین سلاح‌های گوگل است که وظیفه محافظت از این برند با ارزش را بر عهده دارد. این هکر کلاه سفید که ملیت ایرانی-آمریکایی دارد به سرویس‌های گوگل حمله کرده و نقاط ضعف احتمالی آنها را پیش از این که هکرهای مجرم یا کلاه سیاه به گوگل حمله کنند، کشف می‌کند.
۰ نظر
آرتین زبانی

پل عابر پیاده میدان انقلاب غیب شد


میدان انقلاب با حجم عظیم ترددها تنها یک پل عابر پیاده داشت که آن هم بنا به علل نامعلومی برچیده شد.

به گزارش پایگاه پردیس خبر به نقل از فارس، میدان انقلاب اسلامی که در  گذشته به نام میدان 24 اسفند یا میدان مجسمه بود، میدانی است در شهر تهران که در تقاطع خیابان‌های انقلاب، کارگر و آزادی قرار دارد.


این میدان یکی از میدان‌های اصلی شهر تهران به شمار می‌رود.

۰ نظر
آرتین زبانی